İstanbul Ofis Pazarı Raporları :

PROPIN, 2006 senesinden itibaren İstanbul Ofis Pazarı için hazırlanan 3 aylık piyasa raporlarını ilgililerle paylaşmaktadır. Hazırlanan raporlarda uluslararası standartlar çerçevesinde ofis bölgelerini sınıflandırmıştır. İstanbul Ofis Pazarı'nda ofis binalarının yoğunlaştığı 12 ofis bölgesi karşılaştırmalı olarak incelenmektedir. En son yayınlanan güncel raporlara aşağıdaki rapor linklerinden ulaşabilirsiniz.


Ankara Ofis Pazarı Raporları :

Ankara Ofis Pazarı'nda ofis binalarının yoğunlaştığı 5 ofis bölgesinin analizlerini içeren Ankara Ofis Pazar Raporu çalışması devam etmektedir. Kısa süre içinde rapora erişiminiz sağlanacaktır.


İzmir Ofis Pazarı Raporları :

Gelişmekte olan İzmir Ofis Pazarı'yla ilgili analizlerimizi içeren İzmir Ofis Pazar Raporu çalışması devam etmektedir. Kısa süre içinde rapora erişiminiz sağlanacaktır.


Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız-Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçla amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.